Kronika

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (59) ZOO Dvůr Králové a Kuks (388) IQ land Liberec (155) Kunětická Hora (25)

Celkem hlasů: 627

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Halloween v naší škole

Halloween v naší školeOslava anglosaského svátku Halloween proběhla na naší škole v pondělí 24. října. Všechny děti se sešly ve strašidelných kostýmech. Zpívali jsme, tancovali, vybírali jsme nejkrásnější kostýmy.

Po stopách Keltů

Po stopách KeltůVe středu 19. října jsme se vypravili do Nasavrk. Zde jsme navštívili keltskou expozici, která navazuje na keltské kořeny nedalekého oppida v Hradišti. Ve školním programu "Po stopách Keltů" jsme si zajímavě doplnili učivo prvouky a vlastivědy.

Exkurze ve hvězdárně

Exkurze ve hvězdárněV pátek 7. října jsme vyjeli do Hradce Králové, abychom se více seznámili s hvězdami, planetami a družicemi ve vesmíru. Zdejší výuka se týkala znalostí ze vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět.

Výuka na dopravním hřišti

Výuka na dopravním hřištiPo hlavních prázdninách jsme si postupně se všemi žáky školy zopakovali pravidla, kterými se musíme řídit jako chodci a začínající cyklisté. Postupně jsme se po jednotlivých třídách vydali na dopravní hřiště v Chrudimi.

Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního rokuVe čtvrtek 1. září 2016 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Při této příležitosti jsme ve škole poprvé přivítali deset nových prvňáčků. Přesně v osm hodin jsme se sešli ve třetí třídě se všemi našimi žáky.

Školní kronika

Každá pořádná škola má svou kroniku. Do té naší zapisuje důležité události z každého školního roku paní ředitelka. Prohlédnout si ji můžete ve škole při Dnech otevřených dveří, nebo si ji můžete vyžádat k nahlédnutí u paní ředitelky.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?