Kronika » Lukavická básnička

Školní výlet

hrad Bouzov a Javoříčské jeskyně (59) ZOO Dvůr Králové a Kuks (388) IQ land Liberec (155) Kunětická Hora (25)

Celkem hlasů: 627

historie
regiony
časopis Kvasnice
čtení
tvorba žáků
matematika
žákovská
fotografie
pomůcky pro druháky
pomůcky pro třeťáky
pomůcky pro čtvrťáky
pomůcky pro páťáky
esf

NAVRCHOLU.cz

Lukavická básničkaV úterý 1. listopadu jsme se v osm hodin sešli ve třetí třídě, abychom předvedli svým rodičům, prarodičům, spolužákům a dalším zájemcům umění krásného přednesu.

Přednášené básně jsme si sami vybrali a jejich přednes společně nacvičili. Prvňáčci se naučili společně s druháky lidové básně i básně současných autorů. Třeťáci sáhli po básničkách některých klasiků. Čtvrťáci a páťáci se tentokrát naučili básně současných autorů, které oplývají humorem. Každý z přednášejících sklidil potlesk publika. A jak dopadlo hodnocení přednášejících z jednotlivých ročníků?

V prvním ročníku byli porotou oceněni Viktorie Urválková, Václav Palatáš a Aneta Dědková, z druhého ročníku se v čele umístili Tereza Michková, Iva Koubová a Adam Pecka. Ze třeťáků byli nejúspěšnější Veronika Buriánová, Martin Pešek a Tereza Crkalová, ze žáků čtvrtého a pátého ročníku jsme ocenili přednes Marie Urválkové, Laury Bohunické a Ondřeje Součka. Každý oceněný žák obdržel diplom a drobnou odměnu z prostředků Klubu rodičů.

 

báseň

Diskuse pro článek Lukavická básnička:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?